Fotograf reportażowy jest jak strzelec wyborowy, który musi być w konkretnym czasie i miejscu a jego cel nie może zdawać sobie sprawy o jego obecności - jego doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt umożliwia mu wykonanie zadania. Używam do tego celu najlepszych korpusów i optyki Carl Zeiss by uniknąć stosowania dodatkowego oświetlenia w trudnych warunkach takich jak kościoły, sale weselne itp.

Moja praca polega na nie ingerowaniu w przebieg uroczystości, to nie moje święto tylko Wasze, ja jestem tylko rejestratorem wydarzeń, Waszych uczuć, emocji i szczęścia.

Fotografia jest moją pasją -NIEEE!!!!. To jest wyzwanie a nie pasja, wyzwanie za każdym razem kiedy biorę aparat do ręki. Każdy spyta dlaczego? Wyzwaniem by uwieczniać wspaniałe chwile, które przeżywacie w rodzinnym gronie - jestem wszędzie a zarazem mnie nie ma - takie motto mi przyświeca przy każdym zleceniu. Wyzwaniem, które z czasem zmieniało się w mój sposób na życie. Nie ma nic wspanialszego jak zajęcie, które pozwala się spełniać i przynosi szczęście. W trakcie selekcji zdjęć zawsze towarzyszy mi żona i to Ona jest głównym selekcjonerem a zarazem motorem do tworzenia lepszych prac - bo nie ma to jak kobiece spojrzenie na piękno.      

Uwielbiam stwierdzenie - "To mi się podoba a to nie, ale dlaczego kochanie" -  nie wiem,poprostu.   Co by to nie znaczyło, każdy facet  spotkał się z tym stwierdzeniem a każda kobieta to rozumie. Mówiąc krótko wszystkie zamówienia są wyjątkowe - bo są inne i zawsze  niepowtarzalne.

Oferuję Państwu profesjonalne usługi fotograficzne dopasowane dokonkretnych potrzeb klientów. Każde zamówienie jest traktowane bardzo indywidualnie, sesje zdjęciowe realizowane są w oparciu o Wasze sugestie z dodatkiem moich pomysłów .

 

Zapraszam do współpracy

Paweł Kołodziejczyk